Dil Eğitimleri

Genel İngilizce

Genel İngilizce programları en cok tercih edilen egitim programıdır. Konuşma, yazma, dinleme ve dilbilgisi yetilerini geliştirecekleri bu program için genellikle her hangi bir dil seviyesi ön koşulu aranmamaktadır. Dil okullarimiz Genel İngilizce programlarında her pazartesi yeni bir sinif acilmaktadir. Ogrencilerimiz 2 haftadan 1 yıla kadar istedikleri süre eğitim görme imkanı vardir

İş İngilizcesi

Yurtdışında iş İngilizcesi kursları kapsamında konuşma, anlama ve yazma gibi dil becerilerinizi geliştirmenin yanı sıra; toplantı, sunum, iş görüşmesi ve müzakareler gibi spesifik alanlardaki inceliklere dair de eğitim alacaksınız. İş İngilizcesi telefon görüşmelerinden tutun da rapor hazırlama ve e-posta göndermeye kadar pek çok konuda profesyonelleşmenizi sağlayacaktır.

Bire Bir İngilizce Eğitimi

Spesifik bir konuda çalışmak isteyen ya da dil seviyesi grup programları için yeterli olmayan öğrencilere önerilen bir öğretmenle beraber bire bir sürdürülen programlardır. Kısa dönemli katılım için uygun olan bu programlar için haftalık ders saat sayısı ve zamanı esneklik gösterebilir.

Yaz Okulu Programları

8-17 yaş arası öğrencilerimizin okulların kapandığı ve yaz tatilin başladığı dönemde tatillerini daha aktif ve verimli geçirebilmeleri adına hazırladığımız programlardır. Böylece öğrenciler erken yaşta yurtdışı deneyimine sahip olacakları gibi, farklı kültürleri keşfetmeyi de genç yaşta öğrenirler. Erken yaşta kazanılacak bu tecrübe öğrencinin kişisel gelişimi, kendine olan güveni ve olaylara bakış açısını etkilemektedir. Bu adım ne kadar erken atıldıysa kazanımları o kadar fazla olacaktır. Sadece yabancı dil gelişimiyle ilgili değil aynı zamanda kişisel gelişimi için de çocuk açısından fazlaca önem taşımaktadır. Yaz okulu eğitimlerimizde, ailecek gelebileceğiniz “Ebeveyn Programları’ seçeneğimiz de bulunmaktadır.

CELTA-TESOL Eğitimlerimiz

CELTA (Certificate of English Language Teaching to Adults – Yetişkinlere İngilizce Öğretimi Sertifikası) dünya çapında kabul gören ve en çok tanınan İngilizce öğretim sertifikasıdır. Cambridge Üniversitesi İngilizce Dil Değerlendirmesi tarafından verilir. Her yıl, dünyada 10.000’den fazla kişi bir CELTA kurşunu tamamlamaktadır. TESOL’un açılımı ise “Teaching English to Speakers of Other Languages”dir. Kısaca Ana dili İngilizce olmayanlara İngilizce öğretimi” olarak tercüme edilmektedir.

TESOL uluslararası geçerliliği olan ve dünyanın her yerinde İngilizce öğretmenliği yapabilmenizi sağlayan bir eğitimdir. Kısaca TESOL, İngilizce öğretmeni olmanızı sağlar. TESOL eğitimini tamamlayanlar TESOL Sertifikası almaya hak kazanırlar. TESOL Sertifikası, İngilizce öğretmenliği mezunu olmayan ama İngilizce bilen kişilerin İngilizce öğretmenliği yapabilmelerini sağlar. TESOL sertifikası dünya çapında geçerli bir sertifikadır. Türkiye’de de geçerli olan tesol sertifikası MEB (Milli Eğitim Bakanlığı) tarafından tanınmaktadır.